Sobota, 22. september 2018, 11:53

Uspehi in dosežki učencev

USPEHI IN DOSEŽKI UČENCEV GLASBENE ŠOLE TRBOVLJE V ŠOLSKEM LETU 2018/19

 

 

 

21. REGIJSKO TEMSIG TEKMOVANJE

 

Maks Berk  – kitara,  I.a kategorija, priznanje za prehod na državno tekmovanje (mentor Emir Ibrakić)

Vesna Zupančič – violina, 1.a kategorija, priznanje za prehod na državno tekmovanje (mentorica Danijela Djordjević)

Klemen Forte – kitara,  I.a kategorija, priznanje za udeležbo (mentor Matija Dolenc)

Simona Češarek – violina, 1.b kategorija, priznanje za udeležbo (mentorica Maja Lebar Kotar)

 

47. TEMSIG TEKMOVANJE MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV

 

Maks Berk  – kitara,  I.a kategorija, srebrno priznanje (mentor Emir Ibrakić)

Vesna Zupančič – violina, 1.a kategorija, srebrno (mentorica Danijela Djordjević)

Maks Zakrajšek kitara, II.a kategorija, priznanje za udeležbo (mentor Emir Ibrakić)

 

Mednarodno tekmovanje Sonus op. 4, Križevci, Hrvaška

 

Vesna Zupančič – violina, 2. kategorija, 1. nagrada, 3. mesto (mentorica Danijela Djordjević)

 

 

10. mednarodno tekmovanje SVIREL 2018, Grad Dobrovo, Vila Vipože in Katedrala Kristusa odrešenika Nova Gorica

 

Jaša Tomaž BEBAR – violončelo, beginner kategorija, srebrno priznanje (mentorica Maša Tomc)

Vesna Zupančič – violina, junior kategorija, zlato priznanje (mentorica Danijela Djordjević)

Jaka Ivan BEBAR – violončelo, elementary kategorija, bronasto priznanje (mentorca Maša Tomc)

Simona ČEŠAREK -violina,elementary kategorija, bronasto priznanje (mentorica Maja Lebar Kotar)

Klemen FORTE - kitara, junior kategorija, srebrno priznanje (mentor Matija Dolenc)

Maks BERK – kitar, junior kategorija, zlato priznanje (mentor Emir Ibrakić)

Maks ZAKRAJŠEK – kitara, superior kategorija, zlato priznanje (mentor Emir Ibrakić)

Hana STOŠICKI – flavta, elementary kategorija, bronasto priznanje (mentorica Barbara Černe)

Neža ZUPANČIČ – flavta, elementary kategorija, bronasto priznanje (mentorica Barbara Černe)

Matevž GOLOB – klavir, beginner kategorija, zlato priznanje (mentorica Sanja Šehić)

Duo BE-TA: Tara Kolenc Prosenc – flavta (mentorja Emir Ibrakić in Barbara Černe)

                     Beno Zakrajšek – kitara, elementary kategorija, srebrno priznanje

 

 

8. mednarodno koroško klavirsko tekmovanje 2018, Radlje ob Dravi

 

 

Sara SMODIŠ – klavir, 1. kategorija, zlata nagrada (mentorica Tanja Božiček Simnovčič)

 

 

Mednarodno tekmovanje Dnevi kitare Krško 2018

 

Maks BERK – kitara, 2. kategorija, srebrno priznanje (mentor Emir Ibrakić)

Maša ROŽMAN – kitara, 2. kategorija, bronasto priznanje (mentor Matija Dolenc)

 

 

12. mednarodno Avsenikovo tekmovanje harmonikarjev 2018, Begunje

 

Daniel IULIANO – harmonika, B kategorija, zlato priznanje (mentor Alojz Stradar)

Tilen Pangeršič – harmonika, C kategorija, zlato priznanje (mentor Alojz Stradar)

 

 

2. mednarodno tekmovanje mladih violinistov in pianistov Tartini 2018, Piran

 

Matevž GOLOB – klavir, A kategorija, 1. nagrada (mentorica Sanja Šehić)

Vesna ZUPANČIČ - violina,B kategorija, 1. nagrada (mentorica Danijela Djordjević)

Hana MAZEREKU – klavir, B kategorija, 2. nagrada (mentorica Sanja Šehić)

 

 

14. mini festival otroških plesnih skupin Pika miga 2017

 

 Ajda Nina ŠKVARČ– A1 solo, zlato priznanje (mentorica Kim Kern Kukovič)

 Tea PRVULOVIČ in Maša Neja GOLOB – A1 duo, zlato priznanje (mentorica Kim Kern Kukovič)

 

 

Opus 1, tekmovanje plesnih miniatura 2018 (pred izbor, Celje),  26.  Državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev, Ljubljana

 

Ajda Nina ŠKVARČ in Lara JAČIMOVIČ –  B1 duo, priznanje za udeležbo na pred izboru (mentorica Kim Kern Kukovič)

Neže ZUPANČIČ in Sara SMODIŠ – A2 duo, srebrno priznanje na državnem tekmovanju (mentorica Kim Kern Kukovič)

– A1 solo, srebrno priznanje na državnem tekmovanju

Lana BRAVEC – A1 solo, srebrno priznanje na državnem tekmovanju (mentorica Kim Kern Kukovič)

Zarja SITER – A1 solo, bronasto priznanje na državnem tekmovanju (mentorica Kim Kern Kukovič)

 

**********************************************************************************************************************

Ajda Nina ŠKVARČ – sodobni ples, je opravila sprejemni preizkus in bila sprejeta na Umetniško gimnazijo in srednjo vzgojiteljsko šolo Ljubljana – smer sodobni ples

Maks ZAKRAJŠEK – kitara, je opravila sprejemni preizkus in bil sprejet na Srednjo glasbeno šolo Celje

Ana KOVAČIČ – violina, je opravila sprejemni preizkus in bila sprejeta na Srednjo glasbeno šolo Fran Korun Koželjski Velenje

**********************************************************************************************************************

UČENCI LETA 2017/18

Simona ČEŠAREK – violina, Tara KOLENC PROSENC – flavta,
Ajda Nina ŠKVARČ – sodobni ples

 

 

************************************************************************************************************************

 

 

Zap. Št.

Šolsko leto 2016/17
Naslov tekmovanja

Tekmovalec

Instrument

Kategorija

Mentor

Korepetitor

Uspeh

1.

11. Mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik 2017

Omahen Matija

Diatonična harmonika

B

Stradar Alojz

 

zlato priznanje

2.

11. Mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik 2017

Pangeršič Tilen

Harmonika

B

Stradar Alojz

 

zlato priznanje

3.

11. Mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik 2017

Kuharič David

Diatonična harmonika

B

Stradar Alojz

 

zlato priznanje

4.

20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov okolice Ljubljane in Zasavja / Ljubljane

Lesar Klara

Kitara

I.a

Dolenc Matija

 

zlato priznanje, prvo mesto

5.

20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov okolice Ljubljane in Zasavja / Ljubljane

Gašparič Blaž

Kitara

I.a

Ibrakić Emir

 

zlato priznanje, prvo mesto

6.

20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov okolice Ljubljane in Zasavja / Ljubljane

Špajzer Simon

Bariton

I.a

Podpečan Igor

Šehić Sanja

zlato priznanje, prvo mesto, posebna nagrada za posebej obetavnega najmlajšega tekmovalca

7.

Izbor za Opus 1 - plesna miniatura 2017

Škvarč Ajda Nina

Sodobni ples

A2 solo

Kern Kukovič Kim

 

uvrstitev na 25. državno tekmovanje Opus 1

8.

Izbor za Opus 1 - plesna miniatura 2017

Prvulović Tea

Sodobni ples

A1 duet

Kern Kukovič Kim

 

uvrstitev na 25. državno tekmovanje Opus 1

9.

Izbor za Opus 1 - plesna miniatura 2017

Golob Maša Neja

Sodobni ples

A1 duet

Kern Kukovič Kim

 

uvrstitev na 25. državno tekmovanje Opus 1

10.

Izbor za Opus 1 - plesna miniatura 2017

Pintar Katja

Sodobni ples

B solo

Kern Kukovič Kim

 

priznanje

11.

23. mednarodno tekmovanje Mladi virtuozi, Zagreb

Češarek Simona

Violina

II. kategorija

Lebar Kotar Maja

Šehić Sanja

18. mesto

12.

14. Davorin Jenko International Competition 2017, Beograd

Špajzer Simon

Bariton

B junior

Podpečan Igor

Šehić Sanja

prva nagrada

13.

46. TEMSIG državno tekmovanje mladih slovenskih glasbenikov

Gašparič Blaž

Kitarski duo

I.a

Ibrakić Emir

 

srebrno priznanje

14.

46. TEMSIG državno tekmovanje mladih slovenskih glasbenikov

Lesar Klara

Kitarski duo

I.a

Ibrakić Emir

 

srebrno priznanje

15.

46. TEMSIG državno tekmovanje mladih slovenskih glasbenikov

Špajzer Simon

Bariton

I.a

Podpečan Igor

 

srebrno priznanje

16.

9. mednarodno glasbeno  tekmovanje SVIREL 2017

Bravec Lana

Violina

A kategorija

Mikula Katja

Meglič Urška

srebrno priznanje

17.

9. mednarodno glasbeno  tekmovanje SVIREL 2017

Bebar Jaka Ivan

Violončelo

C kategorija

Tomc Maša

Meglič Urška

bronasto priznanje

18.

9. mednarodno glasbeno  tekmovanje SVIREL 2017

Češarek Simona

Violina

C kategorija

Lebar Kotar Maja

Meglič Urška

bronasto priznanje

19.

OPUS 1 - PLESNA MINIATURA 2017 - 25. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev

Škvarč Ajda Nina

Sodobni ples

A2 solo

Kern Kukovič Kim

 

srebrno priznanje

20.

OPUS 1 - PLESNA MINIATURA 2017 - 25. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev

Prvulović Tea

Sodobni ples

A1 duet

Kern Kukovič Kim

 

srebrno priznanje

21.

OPUS 1 - PLESNA MINIATURA 2017 - 25. državno tekmovanje mladih plesnih ustvarjalcev

Golob Maša Neja

Sodobni ples

A1 duet

Kern Kukovič Kim

 

srebrno priznanje

22.

9. mednarodno glasbeno tekmovanje SVIREL 2017

Bebar Jaka Ivan

Violončelo

C

Tomc Maša

Meglič Urška

bronasto priznanje

23.

9. mednarodno glasbeno tekmovanje SVIREL 2017

Češarek Simona

Violina

C

Lebar Kotar Maja

Meglič Urška

bronasto priznanje

24.

9. mednarodno glasbeno tekmovanje SVIREL 2017

Zakrajšek Maks

Kitara

D

Ibrakić Emir

 

srebrno priznanje

25.

9. mednarodno glasbeno tekmovanje SVIREL 2017

Bravec Lana

Violina

A

Mikula Katja

Meglič Urška

srebrno priznanje

26.

Mednarodno tekmovanje Dnevi kitare 2017

Zakrajšek Maks

Kitara

4. Kategorija

Ibrakić Emir

 

zlato priznanje

27.

7. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje

Mazreku Hana

Klavir

4. kategorija

Šehić Sanja

 

bronasta nagrada

28.

Violinsko tekmovanje

Leon Pfeifer

Zupančič Vesna

Violina

I. kategorija

Djordjević Danijela

Meglič Urška

priznanje

 

******************************************************************

 

Katja Pintar – sodobni ples je opravila sprejemni preizkus in bila sprejeta na Umetniško gimnazijo in srednjo vzgojiteljsko šolo Ljubljana – smer sodobni ples

 

*******************************************************************

 

 

UČENCI LETA 2016/17

 

 

Matija Omahen - harmonika, Katja Pintar - sodobni ples

 

***********************************************************************

 

 

Zap. št.

Šolsko leto 2015/16

Naslov tekmovanja

Tekmovalec

Instrument

Kategorija

Mentor

Korepetitor

Uspeh

1

6. mednarodno koroško klavirsko tekmovanje (Radlje ob Dravi)

Vidrih Nastja

Klavir

7. kategorija

Šehić Sanja

 

zlato priznanje,

 1. nagrada

2

23. prvenstvo na diatonični harmoniki Babna gora, predizbor Zlata harmonika Ljubečne 2016,

Kuharič David

Diatonična harmonika

1. kategorija

Stradar Alojz

 

1. mesto

3

Mednarodni festival kitare KRŠKO 2016

Forte Klemen

Kitara

I. kategorija

Dolenc Matija

 

srebrno priznanje

4

Mednarodni festival kitare KRŠKO 2016

Zakrajšek Beno

Kitara

II. kategorija

Ibrakić Emir

 

srebrno priznanje

5

Mednarodni festival kitare KRŠKO 2016

Kovačič Andraž

Kitara

II. kategorija

Dolenc Matija

 

srebrno priznanje

6

Mednarodni festival kitare KRŠKO 2016

Lesar Klara

Kitara

II. kategorija

Dolenc Matija

 

srebrno priznanje

7

Mednarodni festival kitare KRŠKO 2016

Zakrajšek Maks

Kitara

IV. kategorija

Ibrakić Emir

 

srebrno priznanje

8

SVIREL 2016 (Grad Dobrovo)

Kolenc Prosenc Tara

Flavta

C. kategorija

Černe Barbara

 

srebrno priznanje

9

SVIREL 2016 (Grad Dobrovo)

Češarek Simona

Violina

B. kategorija

Lebar Kotar Maja

 

srebrno priznanje

10

45. TEMSIG (Cerknica)

Kuharič David

Diatonična harmonika

I.c kategorija

Stradar Alojz

 

zlata plaketa,

3. nagrada

11

45. TEMSIG (Cerknica)

Omahen Matija

Diatonična harmonika

I.b kategorija

Stradar Alojz

 

srebrna plaketa

12

45. TEMSIG (Koper)

Amon Eva

Petje

I.c kategorija

Sorč Barbara

Meglič  Sadiki Urška

priznanje za udeležbo

13

45. TEMSIG (Nova Gorica)

Vidrih Nastja

Klavir

I.c kategorija

Šehić Sanja

 

srebrna plaketa

14

19. regijsko tekmovanje okolice Lj. / Zasavja (Trbovlje)

Kolenc Prosenc Tara

Flavta

I.b kategorija

Černe Barbara

Božiček Simnovčič Tanja

srebrno priznanje

15

19. regijsko tekmovanje okolice Lj. / Zasavja (Cerknica)

Omahen Matija

Diatonična harmonika

I.b kategorija

Stradar Alojz

 

zlato priznanje, posebno priznanje za najobetavnejšega mladega glasbenika

16

19. regijsko tekmovanje okolice Lj. / Zasavja (Cerknica)

Kuharič David

Diatonična harmonika

I.c kategorija

Stradar Alojz

 

zlato priznanje

17

19. regijsko tekmovanje okolice Lj. / Zasavja (Domžale)

Vidrih Nastja

Klavir

I.c kategorija

Šehić Sanja

 

zlato priznanje,

1. nagrada

18

19. regijsko tekmovanje okolice Lj. / Zasavja (Cerknica)

Amon Eva

Petje

I.c kategorija

Sorč Barbara

Meglič  Sadiki Urška

zlato priznanje

19

10. mednarodno Avsenikovo tekmovanje harmonikarjev (Begunje)

Kuharič David

Diatonična harmonika

B. kategorija

Stradar Alojz

 

zlata plaketa

 

 

 

******************************************************************

 

 

 

Kaja ŠUTAR – sodobni ples je opravila sprejemni preizkus in bila sprejeta na Umetniško gimnazijo in srednjo vzgojiteljsko šolo Ljubljana – smer sodobni ples

 

Nastja VIDRIH – klavir je opravila sprejemni preizkus in bila sprejeta na Srednjo glasbeno šolo v Celju.

 

 

 

*******************************************************************

 

 

 

UČENCI LETA 2015/16

 

 

 

David KUHARIČ – diatonična harmonika, Špela KUKENBERG - pozavna, Maks ZAKRAJŠEK - kitara, Kaja ŠUTAR – sodobni ples

 

 

 

*****************************************************************************************

 

 

 

ŠOLSKO LETO 2014/15:

 

USPEHI IN DOSEŽKI UČENCEV GLASBENE ŠOLE TRBOVLJE V ŠOLSKEM LETU 2014/15

 

 

* 18. REGIJSKO TEKMOVANJE LJUBLJANA OKOLICA IN ZASAVJE 2015

 

Adelisa LEMEZOVIĆ  – violina, I.a kategorija, srebrno priznanje

Simona ČEŠAREK - violina,I.a kategorija, srebrno priznanje

Jaka Ivan BEBAR  – violončelo, I.a kategorija, srebrno priznanje

 

7. Mednarodno tekmovanje SVIREL, Grad Dobrovo 2015

 

Simona ČEŠAREK - violina,B kategorija, bronasto priznanje

 

 

11. mednarodno tekmovanje SVIREL, Grad Štanjel 2015

 

Špela KUKENBERG – pozavna, D kategorija, bronasto priznanje

 

 

Dnevi kitare Krško 2015

 

Andraž KOVAČIČ – kitara 1. kategorija, srebrno  priznanje
Beno ZAKRAJŠEK
– kitara 2. kategorija, srebrno priznanje

Maks ZAKRAJŠEK – kitara, 3. Kategorija, zlato priznanje

 

 

9. mednarodno Avsenikovo tekmovanje harmonikarjev, Begunje 2015

 

David KUHARIČ – diatonična harmonika, srebrno priznanje

 

 

Zlata harmonika Ljubečne 2015

 

David KUHARIČ – diatonična harmonika, uvrstitev iz predtekmovanja na finalni izbor

 

 

Festival plesne ustvarjalnosti mladih ŽIVA 2014,  Ljubljana

 

Neža HERNAUS, Klara KUNIČ, Kaja ŠUTAR, Katja PINTAR, Monika NIKOLIČ

 –  zlato priznanje

 

******************************************************************

 

Klara KUNIČ – sodobni ples jeopravila sprejemni preizkus in bili sprejeta na Umetniško gimnazijo in srednjo vzgojiteljsko šolo Ljubljana – smer sodobni ples

Tjaša FORTE – flavta in Matej LEBIČ – klarinet sta opravila sprejemni preizkus in bila sprejeta na Srednjo glasbeno šolo v Celju.

 

*******************************************************************

 

UČENCI LETA 2014/15

 

Tilen PANGERŠIČ – harmonika, Nastja VIDRIH  – klavir, Klara KUNIČ – sodobni ples

 

*************************************************************************************************************************

 

ŠOLSKO LETO 2013/14:

 

 

USPEHI IN DOSEŽKI UČENCEV GLASBENE ŠOLE TRBOVLJE V ŠOLSKEM LETU 2013/14

 

 

17. REGIJSKO TEKMOVANJE LJUBLJANA OKOLICA IN ZASAVJE 2013

 

 Matija OMAHEN – harmonika, I.a kategorija, srebrno priznanje

 

Tilen UNETIČ - harmonika,I.b kategorija, zlato priznanje

 

Špela KUKENBERG – pozavna, I.c kategorija, zlato priznanje

 

 

 

43. DRŽAVNO TEKMOVANJE MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE 2013

 

Tilen UNETIČ - harmonika,I.b kategorija, bronasto priznanje

 

Špela KUKENBERG – pozavna, I.c kategorija, srebrno priznanje

 

 

11. mednarodno tekmovanje »DAVORIN JENKO«, Beograd, Srbija 2014

 

 Špela KUKENBERG – pozavna, A kategorija, 1. nagrada, 3. mesto

 

 

 

Dnevi kitare Krško 2014

 

 Klara LESAR – kitara 1. Kategorija, zlato priznanje, 3. nagrada
Stojan KUHAR
– kitara 4. kategorija, srebrno priznanje

 

 

8. mednarodno Avsenikovo tekmovanje harmonikarjev Begunje 2013

  

David KUHARIČ – diatonična harmonika, bronasto priznanje
Gašper CESTNIK
– diatonična harmonika, 1. mesto v B kategoriji,

 

zlato priznanje,1. mesto med vsemi tekmovalci diatonične harmonike

 

  

Državno tekmovanje mladih plesalcev22.  OPUS 1 - Celje

 

 Neža HERNAUS in KLARA KUNIČ  –  B. kategorija, srebrno priznanje

 

 

4. Mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje 2014, Radlje ob Dravi

  

Žiga KLOPČIČ – 1. Kategorija , zlato priznanje
Nastja VIDRIH
– 5. Kategorija, priznanje za udeležbo

 

 **********************************************************************************

 

Gašper CESTNIK – harmonika, Tjaša JUDEŽ – klavir, Stojan KUHAR – kitara in Ekatarina KLANČIŠAR – tolkala so opravili sprejemni preizkus in bili sprejeti na Srednjo glasbeno šolo v Celju.

 

***********************************************************************************

 

UČENCI LETA 2013/14

 

Tjaša FORTE - flavta, Stojan KUHAR - kitara, Katja HERCOG - kitara

 

*****************************************************************************

 

ŠOLSKO LETO 2012/13:

 

 

 

USPEHI IN DOSEŽKI UČENCEV GLASBENE ŠOLE TRBOVLJE V ŠOLSKEM LETU 2012/13

 

 

 

16. REGIJSKO TEKMOVANJE LJUBLJANA OKOLICA IN ZASAVJE 2013

  

Matic GAJŠEK – petje,I.a kategorija, zlato priznanje

 

Eva AMON - petje,I.a kategorija, srebro priznanje

 

Martin ŠPAJZER - klarinet, I.a kategorija, zlato priznanje

 

Lara ULE - klavir, I.a kategorija, srebrno priznanje

 

Nastja VIDRIH - klavir, I.b kategorija, zlato priznanje

 

Tjaša JUDEŽ - klavir, I.c kategorija, srebrno priznanje

 

Tjaša FORTE - flavta, I.b kategorija, srebrno priznanje

 

Marko HAUPTMAN - flavta, I.c kategorija, bronasto priznanje

 

Gašper CESTNIK – diat. harmonika, I.c kategorija, zlato priznanje

 

 

 

42. DRŽAVNO TEKMOVANJE MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE 2013

 

Matic GAJŠEK – petje,I.a kategorija, bronasta plaketa

 

Martin ŠPAJZER - klarinet, I.a kategorija, bronasta plaketa

 

Nastja VIDRIH - klavir, I.b kategorija, bronasta plaketa

 

Gašper CESTNIK – diatonična harmonika, I.c kategorija, zlata plaketa, II. nagrada

 

 

10. mednarodno tekmovanje »DAVORIN JENKO«, Beograd, Srbija 2013

 

 Izak ŠPAJZER – tuba, B kategorija, 2. nagrada, srebrno priznanje

 

 

Dnevi kitare Krško 2013

 

Stojan KUHAR – kitara 4. kategorija, srebrno priznanje

 

 

7. mednarodno Avsenikovo tekmovanje harmonikarjev Begunje 2013

 

 Gašper CESTNIK – diatonična harmonika, 1. mesto v B kategoriji,

 

zlato priznanje, 3. mesto med vsemi tekmovalci diatonične harmonike

 

 

Državno prvenstvo harmonikarjev Glasbeni center Rošer in ZKŠTM Ravne na Koroškem 2013

 

Gašper CESTNIK – diatonična harmonika, B kategorija, zlato priznanje, 1. mesto

 

 

Predtekmovanje OPUS 1 – Ljubljana in mednarodno tekmovanje sodobnih plesalcev plesna miniatura OPUS 1, 2013 - Celje

 

Klara DRNOVŠEK SOLINA –  priznanje

 

 

Mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje 2013, Radlje ob Dravi

 

Jovana ŠKORIČ – 5. kategorija

 

*************************************************************************************

sprejemni preizkusi in nadaljevanje šolanja na srednji stopnji

 

Klara Gostej (kljunasta flavta) in Tilen Gavranovič (kitara, jazz) opravila sprejemni preizkus in bila sprejeta na Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana

Klara Drnovšek Solina in Živa Kadunc (sodobni ples) opravili sprejemni preizkus in bili sprejeti na Umetniško gimnazijo in srednjo vzgojiteljsko šolo Ljubljana – smer sodobni ples

 *************************************************************************************

UČENCI LETA 2012/13

Izak Špajzer – tuba, Klara Drnovšek Solina – sodobni ples, Živa Kadunc – sodobni ples

 *****************************************************************************************************************************************************

 

 

ŠOLSKO LETO 2011/12:

 

USPEHI IN DOSEŽKI UČENCEV GLASBENE ŠOLE TRBOVLJE V ŠOLSKEM LETU 2011/12

 

15. REGIJSKO TEKMOVANJE LJUBLJANA OKOLICA IN ZASAVJE

 

Sebastian PLAZNIK - violina, I.a kategorija, srebrno priznanje

Katja HERCOG - kitara, I.b kategorija, 1. mesto med vsemi kitaristi, zlato priznanje

 

 

41. DRŽAVNO TEKMOVANJE MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE

 

Katja HERCOG - kitara, I.b kategorija, srebrna plaketa

 

 

* 9. mednarodno tekmovanje »DAVORIN JENKO«, Beograd, Srbija

 

Izak ŠPAJZER – tuba, B kategorija, 1.nagrada in laureat, zlato priznanje

 

 

Dnevi kitare Krško 2012

 

Katja HERCOG – kitara 3. kategorija, zlato priznanje

 

 

6. mednarodno Avsenikovo tekmovanje harmonikarjev Begunje

 

Gašper CESTNIK – diatonična harmonika, B kategorija, zlato priznanje

 

 

Harmonika Grand Prix, Portorož 2012

 

Gašper CESTNIK – diatonična harmonika, A kategorija, 1. mesto

 

 

Tekmovanje harmonikarjev za Pokal Zgornje Savinjske doline 2012

 

Gašper CESTNIK –  diatonična harmonika, kategorija do 15 let, zlata plaketa, 2. mesto

 

 

Pokal Rosa na Vrhniki 2012

 

Gašper CESTNIK –  diatonična harmonika, kategorija do 13 let, 1. mesto

 

 

Zlata harmonika Ljubečne 2012

 

Gašper CESTNIK – bronasta plaketa

 

 ***************************************************************************************

 

Aljaž BASTIČ (petje) - opravil sprejemni preizkus in bil sprejet na Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana

 

***************************************************************************************

 

UČENCA LETA 2011/12

Gašper Cestnik – harmonika, Tjaša Judež - klavir


**********************************************************************************************************************************************

ŠOLSKO LETO 2010/11:

 

USPEHI IN DOSEŽKI UČENCEV GLASBENE ŠOLE TRBOVLJE V ŠOLSKEM LETU 2010/11



NASTJA VIDRIH - KLAVIR - 10. mednarodno pianistično tekmovanje "Citta di Gorizia", bronasto priznanje


GAŠPER CESTNIK - DIATONIČNA HARMONIKA
Avsenikovo 5. mednarodno tekmovanje harmonikarjev v Begunjah. V A kategoriji je dosegel zlato priznanje in 93 točk
10. mednarodno tekmovanje za Pokal Rutar 2011, 1. mesto
Zlata žabica 2011 v Blatni Brezovici pri Vrhniki - Kategorija do 12 let, 1. mesto
Zlata harmonika Ljubečne 2011 - Kategorija do 12 let, zlata plaketa


14. regijskega tekmovanja mladih glasbenikov Ljubljane okolice in Zasavja sta se udeležila:

TILEN PANGERŠIČ - HARMONIKA 1.a kategorija - zlato priznanje in posebno priznanje za posebej perspektivnega mladega harmonikarja
IZAK ŠPAJZER - TUBA 1.c kategorija - zlato priznanje

Oba sta dosegla uvrstitev v na 40. državno tekmovanje TEMSIG:

Tilen Pangeršič je dosegel srebrno priznanje,
Izak Špajzer pa zlato priznanje, I. nagrado in koncertni nastop prvongrajencev v Slovenski filharmoniji, Ljubljana


KATJA HERCOG - KITARA - Mörski festival kitare 2011, mednarodno tekmovanje, srebrno priznanje v II. kategoriji

*********************************************************************************
EVA ERJAVEC - KLJUNASTA FLAVTA opravila in bila sprejeta na Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana

JAKA ŠKRBEC - SODOBNI PLES opravil sprejemni preizkus, a se ni vpisal na Srednjo vzgojiteljsko šolo in umetniško gimnaziju v Ljubljani - modul sodobni ples

 

********************************************************************************************************************************************************************************************************************

ŠOLSKO LETO 2009/10:

 

USPEHI IN DOSEŽKI UČENCE