Izpitni roki in vpisi

RAZPIS ZA VPIS V GLASBENO ŠOLO TRBOVLJE za ŠOLSKO LETO 2019/20

Razpisujemo prosta mesta, do zapolnitve, v naslednje programe:

PREDŠOLSKA GLASBENA VZGOJA (starost 5 let – do zapolnitve mest v skupini),

GLASBENA PRIPRAVNICA (starost 6 let – do zapolnitve mest v skupini),
PLESNE PRIPRAVNICE 1, 2 in 3  (starost 6, 7 in 8 let – do zapolnitve mest v skupinah),

SODOBNI PLES (9 do 11 let)

Instrumenti:
KLAVIR, HARMONIKA, VIOLINA, KLJUNASTA FLAVTA, VIOLONČELO (starost 7 do 9
let) KTARA (8 do 10 let), TROBENTA, POZAVNA, ROG, DIATONIČNA HARMONIKA
(9 do 11 let), FLAVTA, KLARINET, SAKSOFON, BARITON (10 do 12 let), VIOLA
(11 do 13 let), TUBA (11 do 18 let)

ter PETJE (17 do 24 let)

Število razpisnih mest je omejeno, glede na to, koliko že vpisanih učencev instrumenta ali petja bo nadaljevalo šolanje v prihodnjem šolskem letu.

Sprejemni preizkusi in vpisi v predšolske programe bodo od ponedeljka 27. 5. 2019 do srede 29. 5. 2019 od 14.00 do 18.00.

V sredo ob 18.00 vabljeni še na »UČITELJSKI NASTOP NA DAN ODPRTIH VRAT« v dvorano šole, na ogled učilnic ter pogovor z učitelji.
O vpisu v 1. razred novo sprejetih učencev vas bomo obvestili pis

Sodobni ples bo možno opravljati sprejemne preizkuse in se vpisati
v ponedeljek in torek, od 14.30 do 17.00

Petje bo možno opravljati sprejemne preizkuse v ponedeljek od 14.00 do 18.00, kandidati pa morajo odpeti eno slovensko ljudsko pesem.

LETNI IZPITI – JUNIJSKI ROK

Sklep o imenovanju Komisij za sprejemne preizkuse 2019/20 in hkrati Izpitnih komisij za šolsko leto 2018/19, sprejet na pedagoškem sestanku z dne 9. 5. 2019.

GODALA:
Danijela Djordjević – predsednica, Maša Tomc, Maja Lebar Kotar, Katja Mikula

KLAVIR:
Sanja Ibrakić – predsednica, Tanja Božiček Simnovčič, Urška Meglič

HARMONIKA, DIAT. HARMONIKA:
Alojz Stradar – predsednik, Igor Podpečan, Emir Ibrakić

TROBILA, TOLKALA:
Erik Šemrov – predsednik, Igor Podpečan, Miha Koritnik

PIHALA, PETJE:
izpiti za flavte, kljunaste flavte:
Magda Klančišar – predsednica, Barbara Černe, Dominik Hribovšek, Erik Šemrov (na izpitih za kljunaste flavte)
izpiti za klarinet, saksofon:
Dominik Hribovšek – predsednik, Barbara Černe, Magda Klančišar
izpiti za petje:
Barbara Sorč – predsednica, Božena Grum, Magda Klančišar

KITARA:
Emir Ibrakić – predsednik, Matija Dolenc, Danijela Djordjević

SODOBNI PLES:
Božena Grum – predsednica, Kim Kern Kukovič,  Sanja Šehić

SPREJEMNI PREIZKUSI:
od 14.00 do 18.00 vsak dan od ponedeljka 27. 5. 2019, do srede 29. 5. 2019, ko bo tudi  »Učiteljski nastop na dan odprtih vrat« ob 18.oo v dvorani šole.

Izjemoma bodo v petek, 30. 5. 2019 izpiti za flavte, kljunaste flavte
za učence iz razreda Maruše Urankar, zaradi zaključka nadomeščanja porodniško odsotne Barbare Černe
komisija: Magda Klančišar – predsednica, Maruša Urankar, Dominik Hribovšek.

Na absolventskih nastopih in na nastopih izpitnih skladb, ki veljajo za izpitni nastop, je prisotna imenovana izpitna komisija, na prijavnici k izpitu in v zapisnik se vnese datum nastopa.

PETEK, 7. 6. 2019 do 16.00 KLAVIR Dvorana
PONEDELJEK, 10. 6. 2019 do 14.30 KLAVIR Dvorana
PONEDELJEK, 10. 6. 2019 od 14.45 do 17.00 SODOBNI PLES Dvorana
PONEDELJEK, 10. 6. 2019 KITARA Učilnica 9
TOREK, 11. 6. 2019 GODALA Dvorana
SREDA, 12. 6. 2019 HARMONIKA, DIAT. HARMONIKA Učilnica 3
SREDA, 12. 6. 2019 do 16.30 KLAVIR Dvorana
SREDA, 12. 6. 2019 od 18.00 dalje PETJE Dvorana
ČETRTEK, 13. 6. 2019 TROBILA, TOLKALA Kabinet I
ČETRTEK, 13. 6. 2019 do 18.00 KLJUNASTA FLAVTA, FLAVTA, KLARINET, SAKSOFON Dvorana

Zaključna konferenca bo v ponedeljek, 17. junija 2019 ob 11.00.

Ravnateljica Katja Mikula, spec.