RAZPORED SPREJEMNIH PREIZKUSOV ZA VPIS V GLASBENO ŠOLO TRBOVLJE 2020/21

VABLJENI V GLASBENO ŠOLO TRBOVLJE

PRIJAVNICO ZA VPIS V GLASBENO ŠOLO boste izpolnili na vhodu šole, na sprejemni preizkus naj pride otrok samo z enim od staršev ali skrbnikov.

(vpisi novih učencev v 1. razred bo potekal od 23. 6. – 7. 7. 2020, natančno izpolnjen, podpisan VPISNI LIST boste lahko poslali po pošti ali skeniran, fotografiran po e-pošti)

Petek, 5. 6. 2020 od 14.00 – 16.00              

V dvorani sprejemni za klavir in harmoniko

V učilnici NOG / solf. sprejemni za kitaro

V kabinetu I sprejemni za trobila in tolkala

(učitelji v komisiji: Urška Meglič, Gaber Drobnič, Amna Ekinović, Alojz Stradar / Emir Ibrakić, Matija Dolenc / Igor Podpečan, Erik Šemrov, Miha Koritnik)

Sobota, 6. 6. 2020 od 10.00 -12.00              

V učilnici NOG / solf. sprejemni za godala

V kabinetu II sprejemni za pihala

V učilnici 15 sprejemni za petje

(učitelji v komisiji: Maja Lebar Kotar, Danijela Djordjević, Maša Tomc / Dominik Hribovšek, Barbara Černe, Magda Klančišar, Brabara Sorč)

***************************************************

Petek, 12. 6. 2020 od 14.00 – 16.00            

V dvorani sprejemni za klavir in harmoniko

V učilnici NOG / solf. sprejemni za kitaro

(učitelji v komisiji: Urška Meglič, Gaber Drobnič, Amna Ekinović, Alojz Stradar / Emir Ibrakić, Matija Dolenc)

Sobota 13. 6. 2020 od 10.00 – 12.00             

V učilnici NOG / solf. sprejemni za godala

V kabinetu II sprejemni za pihala

V učilnici 15 sprejemni za petje

V kabinetu I sprejemni za trobila in tolkala

(učitelji v komisiji: Maja Lebar Kotar, Danijela Djordjević, Maša Tomc / Dominik Hribovšek, Barbara Černe, Magda Klančišar, Brabara Sorč / Igor Podpečan, Erik Šemrov, Miha Koritnik)

*********************************************************

Petek, 19. 6. 2020 od 14.00 – 16.00             

V učilnici NOG / solf. sprejemni za godala

V kabinetu II sprejemni za pihala

V kabinetu I sprejemni za trobila in tolkala

(učitelji v komisiji: Maja Lebar Kotar, Danijela Djordjević, Maša Tomc / Dominik Hribovšek, Barbara Černe, Magda Klančišar, Brabara Sorč / Igor Podpečan, Erik Šemrov, Miha Koritnik)

Sobota, 20. 6. 2020 od 10.00 – 12.00           

V dvorani sprejemni za klavir in harmoniko

 V učilnici NOG / solf. sprejemni za kitaro

V učilnici 15 sprejemni za petje

(učitelji v komisiji: Urška Meglič, Gaber Drobnič, Amna Ekinović, Alojz Stradar / Emir Ibrakić, Matija Dolenc / Barbara Sorč)

**************************************************

PREDŠOLSKE GLASBENE IN PLESNE PROGRAME IN SODOBNI PLES SE VPIŠE LAHKO KADARKOLI