Torek, 17. julij 2018, 16:59

Prostori in učilnice

pritličje:

 

KATJA MIKULA - ravnateljica, violina

 

CLAUDIJA LEDINEK - računovodkinja

 

MAJA SEFIĆ - tajnica

 

ROMAN ROVŠEK - hišnik

 

MINKA MAŠIĆ - čistilka

 

učitelji:

 

BOŽENA GRUM - nauk o glasbi, solfeggio, predšolska glasbena vzgoja, glasbena pripravnica, kabinet II in učilnica nauka o glasbi - pritličje

 

 

Tajana Novak - tolkala, kabinet I - pritličje

 

BARBARA ČERNE - flavta, kljunasta flavta, orffova skupina, kabinet II -  pritličje

 

IGOR PODPEČAN - diatonična harmonika, pozavna, bariton, komorna igra, učilnica št. 3 - 1. nadstropje

 

 

ALOJZ STRADAR - harmonika, diatonična harmonika, učilnica št. 4 - 1. nadstropje, harmonikarski orkester, dvorana - 2. nadstropje

 

 

SANJA ŠEHIĆ - klavir, korepeticije, učilnica št. 5 - 1. nadstropje

 

 

URŠKA MEGLIČ SADIKI - klavir, korepeticije, učilnica št. 6 - 1. nadstropje

 

MAGDA KLANČIŠAR - flavta, kljunasta flavta, komorna igra, učilnica št. 7 - 1. nadstropje

 

 

EMIR IBRAKIĆ - kitara, učilnica št. 8 - 1. nadstropje, kitarski orkester, dvorana - 2. nadstropje

 

 

MATIJA DOLENC - kitara, učilnica št. 9 - 1. nadstropje

 

 

TANJA BOŽIČEK SIMNOVČIČ - klavir, korepeticije, učilnica št. 10 - 1. nadstropje, orffova skupina, kabinet II - pritličje

 

MAJA LEBAR KOTAR - violina, viola,  učilnica št. 11 - 1. nadstropje, godalni orkester, dvorana - 2. nadstropje

 

DOMINIK HRIBOVŠEK - klarinet, saksofon, kljunasta flavta, učilnica št. 12 - 1. nadstropje, pihalni orkester, dvorana - 2. nadstropje

 

 

DANIJELA DJORDJEVIĆ - violina, učilnica št. 13 - 1. nadstropje

 

 

ERIK ŠEMROV - trobenta, bariton, rog, kljunasta flavta, komorna igra, učilnica št. 14 - 1. nadstropje

 

 

BARBARA SORČ - petje, učilnica št. 15 - 2. nadstropje

 

MAŠA TOMC - violončelo, učilnica št. 15 - 2. nadstropje, mali godalni ansambel, kabinet I - pritličje

 

KIM KERN KUKOVIČ - plesna pripravnica, sodobni ples, učilnica št. 16 in dvorana - 2. nadstropje